Hakkımızda

My Way

Tiny House My Way markası,1958'den günümüze kadar uzanan inşaat ve dekorasyon sektörlerindeki tecrübemizin, modern mimari akımlarından biri olan Tiny House ile birleşmesi sonucu ortaya çıkmıştır.

Modern hayata ve yeni normale adapte olan bu mobil evler ile çevre mirasına sahip çıkarak, nitelikli üretim ve özgün tasarımımızla siz müşterilerimize kaliteli bir mekan deneyimi sunmayı hedeflemekteyiz.

Üretimimizi İstanbul Kemerburgazdaki 2000 m2 kapalı ve 7500 m2 açık alanlı tesisimizde yapmaktayız.

 

Neden tiny house almalıyım?

Mobilite

Mobilite

Dileğiniz zamanda dilediğiniz yerde istediğiniz manzaraya uyanabilme özgürlüğü sunar. 

 

 

Çevre dostu

Çevre dostu

Üretim aşamasında kullandığımız çevre dostu malzemelerimiz ve doğayla uyumlu tasarımımız ile sürdürülebilir bir yaşam alanı sunar. 

 

4 Mevsim

4 Mevsim

Üstün yalıtımı ile dört mevsim kullanıma uygundur ve bu sayede kışın ısınmak yazın ise serinlemek için kullanacağınız enerjiden tasarruf edersiniz.

 

İmar İzni Gerektirmez

İmar İzni Gerektirmez

Karavan Statüsünde olduğu için Karayolları Yönetmeliğine tabiidir ve vergiden muaftır. Dolayısıyla imar izni gerektirmeden istediğiniz yer manzaranız olur.

 

Konfor

Konfor

İster doğada ister şehirde ihtiyacınız olabilecek her şeyi içinde barındıran tasarımıyla maksimum konforlu eşsiz bir ev deneyimi sunar.

Ekonomik

Ekonomik

Standart bir evin aksine minimalist felsefesiyle daha az eşyaya ve daha az enerjiye ihtiyaç duyacağınız Tiny House sizlere ekonomik bir hayat fırsatı sunar. 

Tescilli Tasarım

Tescilli Tasarım

Tamamen benzersiz, tasarım tescilli modellerimiz kendine özeldir.

 

Herkes Otelci Olabilir

Herkes Otelci Olabilir

Pandemi sonrası yeni normal ile tatil anlayışı daha izole bir hal aldı. Siz de hayalinizdeki otel projenizi dilediğiniz biçimde hayata geçirebilirsiniz.

Ekibimiz

İlhami Öztürk
Kurucu Ortak

İlhami Öztürk

Berkay Öztürk
Genel Müdür

Berkay Öztürk

Ahmet Demir Berkcan
Üretim Müdürü

Ahmet Demir Berkcan