Merak Ettikleriniz

Tıny House Hakkında Sıkça Sorulanlar

Sipariş tarihinden itibaren maksimum 45 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Ortalama teslimat süresi 30-45 gün arasındadır.

Mevcut modellerimiz içerisinde plan değişikliği ve kişiye özel mobilya seçimlerle kişiselleştirebilirsiniz.

Bununla beraber mimari ofisimizle projelendirip sıfırdan tasarlanabilir.

Evet, talep etmeniz halinde güneş paneli eklenebilmektedir.

Hırsızlık önleyici güvenlik ekipmanları isteğe bağlı olarak eklenebilir.

Güvenliğinden şüphe etmediğiniz bir arazide olduğunuzu düşünüyorsanız herhangi bir güvenlik önlemi almak gerekmeyebilir. Ancak talepler doğrultusunda kapı ve pencerelere kepenk sistemleri eklenebilir.Harici akıllı ev ve güvenlik sistemleri eklenebilir.

1.sınıf izolasyonu sayesinde Yaz, kış, ilkbahar, sonbahar, yedi gün, yirmi dört saat kullanıma uygundur. 

Klima alt yapısını hazır bir şekilde teslim ediyoruz. Kışın odunlu soba kullanmak isterseniz tasarımı ona göre şekillendirebiliriz.

Firma olarak evlerimizi adrese teslim gönderebilmekteyiz. Eğer sonrasında siz hareket ettirmek istiyorsanız plakalı ve ruhsatlı çekme karavan statüsünde olduğu için BE sınıfı ehliyetli sürücü ve çeki demiri ruhsata işlenmiş bir araç (4X4) olması trafiğe çıkıp yer değiştirebilmeniz için yeterlidir. Taşıyan lastikler C Tipi yük lastik olmalıdır.

Çekmeye uygun aracınız ya da ehliyetiniz yoksa bizden çekme hizmeti alabilirsiniz.

Ürünlerimiz istenirse römorklu plakalı şekilde mobil olarak kullanılabilir eğer mobilite ihtiyacınız yoksa römorksuz halde teslimi yapılır.

Kara yolunda tekerlekli eviniz ile yola çıkmak için herhangi bir izne ihtiyacınız yoktur.Çeken aracın sürücüsü 'BE' sınıfı ehliyetine sahip olması gerekir.İlgili aracın çeki demiri takılı olması ve bu çeki demirinin gerekli işlemler yapılarak ruhsata işlenmesi gerekmektedir